Opinie pacjentów

Leczenie w gabinecie Pani dr Gliwy trwało prawie dwa lata. Zakres był bardzo szeroki – jak to bywa w drugiej, a może i trzeciej młodości. Przerabialiśmy usuwanie, leczenie kanałowe, korony, implanty, protezowanie, zakładanie mostów na implantach. Po drodze tymczasowe protezy, aby móc pokazać się ludziom i nie straszyć. Po drodze komplikacje, bo w wieku mocno pobalzakowskim nie goi się jak na psie (no niestety). Efekt ZNAKOMITY!!!

Funkcjonalnie – wszystko da się pogryźć. Kosmetycznie – baaardzo naturalnie. Psychicznie – po prostu bosko!

W poczekalni się nie czeka, aż szkoda, bo bardzo tam przyjemnie. Utulająca muzyka, gazetki, itp. W gabinecie – na leżąco, atmosfera sprawiała, że nieraz można było przysnąć nawet w czasie zabiegów – brzmi niewiarygodnie, prawda? RTG na miejscu – wątpliwości diagnostyczne rozwiązane od razu. Dokładność w pracy aż do bólu – Pani Doktor poprawiała tak długo, aż było doskonale. No i jest doskonale, bo przeglądając się dziś w lustrze sama właściwie nie umiem powiedzieć,gdzie własny ząb, a gdzie wytwór współczesnej techniki. To chyba najlepsza rekomendacja. Reasumując, gabinet Pani dr Gliwy oceniam na szóstkę.

Anna

W latach 2015/2016 poddałem się w gabinecie Pani dr Gliwy przebudowie mojego uzębienia. Zakres prac obejmował demontaż istniejących koron, leczenie zębów, zabudowę implantów, koron, licówek oraz prace towarzyszące.

 

Każda wizyta rozpoczynała się zgodnie z wyznaczoną godziną i przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Każdorazowo byłem informowany o przebiegu i postępie leczenia. Na miejscu diagnostyka RTG.

 

Szczególną uwagę zwracała Pani dr Gliwa na eliminację bólu w trakcie prowadzonych czynności oraz na końcowy efekt estetyczny (także w stosowaniu tymczasowych protez). W prowadzonych pracach Pani Doktor była bardzo dokładna, wręcz pedantyczna. W przypadku ewentualnych problemów była dostępna o każdej porze, również w dni świąteczne. Pani Doktor współpracuje z wysokiej klasy specjalistami (chirurgia szczękowa i protetyka). Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia i uzyskanego rezultatu końcowego. Efekt estetyczny jest znakomity i znowu można uśmiechać się „od ucha do ucha”.

Józef

Dodaj podziękowanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podpis (wymagane)

E-mail (wymagane)

Miasto

Treść wiadomości