Pierwsza wizyta

W naszym przekonaniu jednym z czynników kluczowych do zaufania dentyście jest pierwsze spotkanie. To wtedy pacjent wyrabia sobie opinię na temat stomatologa, a nawet całego gabinetu. Dlatego tak ważne dla nas jest, aby nasi pacjenci od początku poczuli się w naszym gabinecie w pełni komfortowo.

 

Komfort jest najważniejszy.

 

Zaczynamy od pysznej kawy, której napijesz się przed pierwszą wizytą. To doskonała chwila, aby zagłębić się w ulubionej książce lub artykule, który tak długo odkładaliśmy na “w wolnej chwili”.

 

Następnie wejdziesz do gabinetu, a lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad lekarski. Podczas trwania  wizyty masz okazję opowiedzieć lekarzowi o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a jeśli borykasz się z dentofobią, to doskonała chwila, aby powiedzieć o tym lekarzowi. Nasi eksperci są przygotowani do leczenia pacjentów z dentofobią.

 

Po rozmowie lekarz zaprosi Cię na fotel i zweryfikuje stan Twojego uzębienia. Na tym etapie jeszcze nie będzie podjęte leczenie stomatologiczne, jeśli Twoja wizyta nie jest bólowa.

 

Po diagnostyce, rozmowie i weryfikacji Twojego stanu uzębienia, dentysta zaproponuje Ci najlepszą metodę leczenia w Twoim przypadku i wstępny kosztorys.

 

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na wizytę. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin pierwszej wizyty.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Punktualność to podstawa.

 

Mamy świadomość jak cenny dla każdego jest czas, dlatego staramy się, aby cnotą naszego gabinetu była punktualność. Od lat (z powodzeniem) dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wizyty odbywały się zgodnie z wyznaczonymi terminami, a pacjenci nie musieli marnować czasu na bezproduktywne czekanie oraz przedłużające się wizyty.

Już podczas pierwszej wizyty odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Przed rozpoczęciem leczenia bardzo ważne jest, aby pacjent był świadomy jak będzie ono przebiegać. Dlatego nasi eksperci dołożą wszelkich starań, żeby jak najbardziej precyzyjnie odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące leczenia i nie tylko. Pamiętaj, aby korzystać z wiedzy naszych ekspertów i pytać ich o wszystko, co chciałbyś wiedzieć na temat leczenia stomatologicznego.

 

Zapisz się teraz na konsultację, zadzwoń do nas pod nr tel.: +48 32 425 96 73. Nasze recepcjonistki dobiorą dla Ciebie najlepszy termin pierwszej wizyty.