Korekty estetyczne

Korekty estetyczne materiałami kompozytowymi

Leczenie stomatologiczne już dawno powinno przestać kojarzyć się z bólem i niedogodnościami. Współcześnie stało się nieodzownym elementem medycyny estetycznej, bowiem dzięki nowoczesnym materiałom oraz stale podnoszonym kwalifikacjom możemy subtelnie, ale znacząco poprawić uśmiech Pacjenta.

Wynalezienie kompozytu pozwoliło Stomatologom wyjść poza standardowe uzupełnienia ubytków (plomby), a wysokiej klasy systemy łączące umożliwiają „doklejanie” materiału do zębów, bez uszkadzania szkliwa i z zachowaniem jak największej ilości naturalnych tkanek.

 

 

To milowy krok w dziedzinie stomatologii – wypełnienia nie wypadają, a efekty estetyczne utrzymują się przez długie lata.

 

Dzięki korektom kompozytowym można m. in.:

 

  • zamkąć diastemę,
  • skorygować kształt i długość zęba,
  • zmodyfikować jego kolor, pozostając wiernym biologicznym cechom zębów, nadając naturalnie występujące przejścia barw i przezierności.

 

Dużym atutem stomatologii estetycznej jest fakt, że nie ma ona właściwie ograniczeń wiekowych – możemy poprawić uśmiech Pacjentom w każdym wieku.

 

Obecnie wzrasta świadomość, że piękny uśmiech (a nie wyłącznie pozbawiony próchnicy) jest gwarantem dobrego samopoczucia, wzmaga poczucie własnej wartości, dodaje pewności siebie. Niejednokrotnie nasi Pacjenci są zaskoczeni faktem, że przy okazji leczenia próchnicy można zmodyfikować ich uśmiech.

 

Aby dostrzec subtelność korekt kompozytowych wykonujemy zdjęcia przed i po, bowiem wtedy można dokładnie przeanalizować elementy, które złożyły się na poprawę uśmiechu.

 

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na wizytę. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin pierwszej wizyty.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości